Olivier volgt al een paar jaar musicalles bij de Kinder Musical Academie Amstelveen. Hij vindt het erg leuk en nam ook een liedje op in de opnamestudio, wat wij erg mooi vinden! Goed gedaan Olivier!
Na Jesse (Harry in de musical “Harry Potter”) hebben wij nu weer een leerling van de Kinder Musical Academie in de opnamestudio: Olivier!
Olivier speelt Malfidus in de musical “Harry Potter” en doet net als Jesse al een aantal seizoenen mee. Hij vindt musicalles erg leuk en doet altijd erg zijn best, zijn teksten en liedjes goed thuis in te studeren! We zijn erg blij met zulke lieve, enthousiaste zang- en toneelleerlingen! Ook zijn we erg trots, want voor Olivier was het de eerste keer in de studio. Hij volgt namelijk geen privé zangles, dus ineens in een zangstudio voor de microfoon, was voor hem wel spannend. Echt stoer! Voor Jesse ook, maar omdat hij ook al pianoles en zangles volgde bij ons, was de studio voor hem al wat bekender terrein. Beide jongens hebben echt een prachtige opname gemaakt!
Geniet hier van het liedje “Wachten” uit Annie, wat Olivier hier zingt. Ook zie je leuke foto’s van hem in de vorige productie!